XVII Niedziela Zwykła, 29.07.2018

1. Sprzątanie kościoła: Krystyna Wołowiec, Danuta Karyś, Bożena Basa, Anna Jandała, z ofiarą dołączyły Danuta Wołowiec, Maria Karyś.
  2. Ofiara złożona z racji poświęcenia pojazdów: 600 zł. Bóg zapłać.
  3. Zostało poprawione nagłośnienie. Zostały dołożone dwa głośniki.
  4. W dniu 9 sierpnia będziemy gościli pielgrzymów z Lublina. jak co roku zadbajcie o nich udzielając im noclegu i posiłku.
  5. Zapisy na duchową pielgrzymkę na Jasną Górę. spotkania w kościele od 6 sierpnia o godz. 21.00.
  6. Pielgrzymka do Lichenia w najbliższy czwartek. Wyjazd o godz. 04.00 z parkingu parafialnego. Koszt 80 zł.
  7. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.15. Msze o 7 rano i o 18.00.
  8. W sobotę spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  9. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie z Różami Różańcowymi.
  10. W kalendarzu liturgicznym wspominamy w tym tygodniu: we wtorek św. Ignacego Loyoli; w środę św. Alfonsa Marii Liguoriego; w sobotę św. Jana Vianneya – patrona proboszczów.
  11. Prasa katolicka do odebrania w zakrystii: „Niedziela”. w obecnym numerze wywiad ze mną w dodatku kieleckim, jeśli by ktoś chciał zakupić i przeczytać mam dodatkowe egzemplarze.