XIX Niedziela Zwykła, 12.08.2018

1. Sprzątanie kościoła: Ewelina Zawadzka, Paulina Malarczyk, Magdalena Durlik, Barbara Winiarska.
  2. Podziękowanie za pracę: Ryszard Wołowiec, Bogdan Sarnecki.
  3. Serdecznie dziękuję za życzliwe przyjęcie pielgrzymów. Niech dobry Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem dar gościnności.
  4. W poniedziałek Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.00 z procesją. O 19.30 różaniec.
  5. W środę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 8.00; 10.00 i 12.00. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziół. Posługa śpiewu i czytania z V niedzieli.
  6. W nadchodzącym tygodniu rozpoczną się prace związane z ogrzewaniem naszej świątyni. Na nowej części kościoła został położony tynk. Także na budynku gospodarczym położono tynk.
  7. W przyszłą niedzielę comiesięczna zbiórka na rozbudowę kościoła.
  8. W kalendarzu liturgicznym wspominamy w tym tygodniu: we wtorek św. Maksymiliana Marię Kolbego; w środę uroczystość Wniebowzięcia NMP; w piątek wspominamy św. Jacka.
  9. Prasa katolicka do odebrania w zakrystii: „Niedziela”.
  10. Proboszcz przebywa na urlopie. Wszelkie sprawy proszę załatwiać ze mną. Na czas urlopu ks. proboszcza mieszkam na plebanii.