XIV Niedziela Zwykła, 08.07.2018

1. Sprzątanie kościoła: Sabina Janaszek, Barbara Stefańska, Danuta Myca, Sylwia Myca. Koszenie trawy: Paweł Posłowski, Jan Posłowski, Michał Myca.
  2. Praca: Mirosław Wiącek – przywóz płytek, Zdzisław Stąpór.
  3. Zbiórka na rozbudowę kościoła: Nastole – 3400 zł; Leśniówka – 3250; Modrzewie – 3900; Górka – 5200. Za tydzień radni przejdą po comiesięcznej zbiórce.
  4. W tym tygodniu ruszą dalsze prace związane z wykańczaniem elewacji naszego kościoła.
  5. W pierwszych dniach sierpnia organizuję pielgrzymkę do Lichenia. W tym roku przypada 50 lecie koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski. Zapisy w zakrystii. Dokładne informacje podam za tydzień.
  6. W kalendarzu liturgicznym wspominamy w tym tygodniu: w środę św. Benedykta; w czwartek św. Brunona z Kwerfurtu; w piątek świętych pustelników Andrzej Świerada i Benedykta.
  7. Nabożeństwo Fatimskie w piątek. O godz. 19.30 różaniec a potem Msza św. Nie przynosimy świec – świece są w kościele. Zbiórka na ornat od czciciel Matki Bożej Fatimskiej. Po Mszy spotkanie z dziecięcą Różą Różańcową.
  8. Prasa katolicka do odebrania w zakrystii: „Niedziela”.