XIII Niedziela Zwykła, 01.07.2018

1. Sprzątanie kościoła: Edyta Zawadzka, Agnieszka Dymińska, Jolanta Pędzik, Małgorzata Janaszek. Z ofiarą dołączyły: Helena Kumor, Cecylia Libera, Maria Dymińska, Danuta Żuchowska, Ewelina Guzy.
  2. Praca: Bogdan Sarnecki, Ryszard Wołowiec, Mirosław Wiącek; Marek Wrona, Zdzisław Stąpór, Michał Łukawski, Janusz Socha. Markowi Wronie dziękuję za skoszenie trawy za stodołą.
  3. Zostały wprawione drzwi i okna w budynku gospodarczym.
  4. jestem po spotkaniu w sprawie termomodernizacji. jeśli nic nie stanie na przeszkodzie zostaną nam przyznane pieniądze. Termomodernizacja ma objąć stary budynek: wymiana okien, dachu, ocieplenie stropów i ogrzewanie podłogowe i założenie farmy fotowoltaicznej wraz z pompami ciepła.
  5. Nasz parafialny festyn wraz z dożynkami będzie w pierwszą niedzielę września. Już od dziś można się zgłaszać do p. Justyny Głogowskiej w sprawie ciast czy też fantów, które ofiarowywane na festyn są licytowane.
  6. W gablocie zostało zawieszone podziękowanie dla dzieci komunijnych za dar misyjny, który wyniósł 425 zł. Bóg zapłać dzieciom komunijnym.
  7. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – Msze św. o 07.00 oraz o 18.00. Spowiedź od 17.30
  8. W sobotę po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  9. Prasa katolicka do odebrania w zakrystii: „Niedziela”.