VI Niedziela Wielkanocna, 07.05.2018

1. Sprzątanie kościoła: Elżbieta Kowalska, Teresa Gryń, Lucyna Lutwin, Barbara Szyszka, z ofiarą dołączyła Agnieszka Ozioro.
  2. Praca: Bogdan Żarnowiecki, Mariusz Żarnowiecki; Ryszard Wołowiec, Bogdan Sarnecki. Podziękowanie rodzicom dzieci pierwszokomunijnym za pracę przy kościele i plebani. Dziękuję Stanisławowi Bocheńskiemu oraz Jerzemu Matysowi za dar na rzecz naszej wspólnoty – połowa należności za wymurowanie budynku podarowana parafii. Została pomalowana kopuła.
  3. Zbiórka na rozbudowę: Modrzewie – 3400 zł; Górka – 5300 zł; Nastole – 3400 zł; Leśniówka – 3100 zł.
  4. Zapowiedzi: Kowalik Jacek – kawaler i Aleksandra Dziubek – panna – oboje parafia tutejsza zapowiedź pierwsza.
  5. Pielgrzymka do Gietrzwałdu i Wilna – potwierdzenie i wpisowe: 300 zł.
  6. W tym tygodniu przypada w poniedziałek uroczystość Najświętszej Maryi Panny – Matki Łaski Bożej – patronki Kielc.
  7. We wtorek uroczystość św. Stanisława biskupa, męczennika – patrona Polski. W tym dniu po Mszy św. spotkanie z dziećmi z róży różańcowej. Również we wtorek spotkanie na salce św. Izydora w sprawie gazu (po Mszy św.)
  8. W środę po Mszy spotkanie z ministrantami.
  9. W czwartek w naszej parafii uroczystość odpustowa. Msze św. o godz. 8.00 oraz główna msza odpustowa o godz. 18.00 z procesją z Najświętszym sakramentem. Asystę przygotowuje Górka.
  10. W niedzielę przypada 13 maja i pierwsze Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 19.30 różaniec, po nim Msza św. i procesja światła.
  11. W piątek na parkingu będzie można składać elektrośmieci. Bardzo proszę, by przywozić elektrośmieci dopiero w tym dniu, gdyż dzień wcześniej mamy odpust.
  12. Prasa katolicka do odebrania w zakrystii.