Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, 20.05.2018

1. Sprzątanie kościoła: dziękuje rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie świątyni, jak również za przygotowanie dekoracji związanej z uroczystością pierwszokomunijna. Za tydzień kościół przygotowują rodzice dzieci rocznicowych.
  2. Praca: dziękuję Mirosławowi Wiąckowi za pracę w budynku gospodarczym, Piotrowi Łobodzie za konserwacje kosiarki i podkaszarek.
  3. Zapowiedzi: Kowalik Jacek – kawaler i Aleksandra Dziubek – panna – oboje parafia tutejsza zapowiedź trzecia.
  4. Ze względu na uroczystość pierwszokomunijną radni przejdą za comiesięczną zbiórką na rozbudowę kościoła w przyszłą niedzielę.
  5. Dziś po Mszy o 16.00 Krąg Biblijny.
  6. Jutro uroczystość NMP Matki Kościoła – Msze św. o godz. 8.00 i 18.00.
  7. Dzieci pierwszokomunijne przez cały tydzień będą przeżywać Biały Tydzień – czyli radość z przyjęcia po raz pierwszy komunii św. Dzieci w strojach komunijnych gromadzą się każdego dnia o godz. 18.00 na Mszę św. i nabożeństwo majowe.
  8. Spowiedź dzieci rocznicowych w czwartek od godz. 17.00.
  9. W sobotę ze względu na to, że z dziećmi pierwszokomunijnymi udajemy się z pielgrzymką dziękczynną – Msza św. o godz. 7 rano. wyjazd o godz. 8.30. Jest jeszcze wolne 15 miejsc. Gdyby ktoś chciał jechać na pielgrzymkę to zapraszam: koszt 20 zł plus obiad 20 zł.
  10. W przyszłą niedzielę swoją rocznicę przyjęcia komunii będą przeżywały dzieci z czwartych klas. Na Mszę św. dzieci przynoszą swoją książeczkę uczestnictwa w nabożeństwach z racji pierwszego piątku miesiąca.
  11. Prasa katolicka do odebrania w zakrystii.