Uroczystość Św. Jana Chrzciciela, 24.06.2018

1. Sprzątanie kościoła: Małgorzata Ziętek, Anna Ziętek, Teresa Bobrska, Małgorzata Sarnecka, z ofiarą dołączyła Maria Bobrska.
  2. Praca: Bogdan Sarnecki, Ryszard Wołowiec, Bogdan Żarnowiecki, Mariusz Żarnowiecki, Hubert Żarnowiecki.
  3. Zostało wykonane podłączenie do wody i kanalizacji w budynku gospodarczym. Za tę pracę dziękuję Mirosławowi Wiąckowi.
  4. Rozliczenie z betonu – dar Roberta Posłowskiego w wysokości 15 tysięcy złotych. Pompy do tłoczenia betonu – dar Sebastiana Posłowskiego 8 tysięcy złotych. Bóg zapłać.
  5. Dziś Krąg Biblijny po Mszy św. o godz. 16.00.
  6. Kredyt – bez procentu na trzy lata. Nagłośnienie – sponsoruje rodzina.
  7. Rozpoczęły się wakacje. wszystkim dzieciom i młodzieży życzymy udanego odpoczynku.
  8. We wtorek po Mszy św. spotkanie Stowarzyszenia „Posłowice” w sprawie pikniku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sprawą pikniku.
  9. W piątek uroczystość świętych Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00.
  10. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie z Różami Różańcowymi.
  11. Prasa katolicka do odebrania w zakrystii: „Niedziela”.