Ogłoszenia z dnia 01 kwietnia 2020 r.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi bardzo proszę, aby na Mszę św. przychodzili zamawiający intencję i najbliższa rodzina – w sumie 5 osób. Osoby z poza rodziny zostaną wyproszone z kościoła.

W najbliższy piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Ofiarodawców popołudniowej Mszy św. bardzo proszę o uczestniczenie w nabożeństwie online na kanale naszej parafii. Nie możemy przekroczyć 5 osób!!! I nie możemy również zaniedbać modlitwy za zmarłych, którzy naszego modlitewnego wsparcia potrzebują!!!

Droga Krzyżowa będzie transmitowana również online. Posiadający urządzenia mobline niech skorzystają z możliwości internetowych, jak również proszę o zadbanie o osoby starsze by mogły uczestniczyć na swoich urządzeniach mobilnych we Mszy św.

Litania do Najświętszego Serca Jezusowego będzie odmówiona w intencji ustania pandemii oraz za służbę zdrowia!!!!

Wszystkich polecam Miłosierdziu Bożemu!

Proszę informować się wzajemnie o zamieszczonym ogłoszeniu!

Proboszcz parafii św. Izydora.