Ogłoszenia XXXII Niedzieli – 100-lecie Niepodległości Polski

Ogłoszenia duszpasterskie XXXII Niedzieli Zwykłej (11 listopada 2018 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Piotrowska Ewa, Dziubek Renata, Karyś Monika, Stępień Joanna, z ofiarą dołączyły: Wróbel Maria, Wieczorek Halina, Pawełkiewicz Janina. Bóg zapłać za złożoną ofiarę.
  2. Dziękuje Karinie i Rafałowi Wosiom za podarowanie przykrycia na katafalk znajdujący się w Ogrójcu.
  3. W naszym kościele zostało uruchomione ogrzewanie. Jest w fazie rozruchowej. Parę rzeczy jeszcze zostanie poprawionych i będzie wszystko w porządku. Z tej racji w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 będzie poświęcenie kotłowni i całego budynku gospodarczego. zgromadzimy się po zakończeniu liturgii z tyłu kościoła i dokonamy aktu poświęcenia. Potem można obejrzeć kotłownie i pomieszczenia w budynku. Nie wszystko jest jeszcze wykończone, ale powoli to zrobimy. Najważniejsze o co nam chodziło czyli kotłownia działa. Budynek będzie można zobaczyć po każdej Mszy św.
  4. Dziś przypada święto niepodległości. Dziękujmy Bogu za dar ojczyzny prosząc jednocześnie byśmy przez kłótnie i waśnie nie zaprzedali tego daru.
  5. We wtorek o godz. 17.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania – grupa św. Izydora.
  6. W środę po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania – grupa św. Faustyny.
  7. W piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w naszej parafii o godz. 19.00.
  8. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.