Ogłoszenia parafialne Niedzieli Objawienia Pańskiego (06 stycznia 2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Objawienia Pańskiego (06 stycznia  2019 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Głogowska Ewa, Monika Żarnowiecka, Marta Kapusta, Monika Żarnowiecka. Odśnieżanie: Przemysław Kapusta, Mariusz Żarnowiecki, Witold Piotrowski
  2. Praca: Sebastian Piłat. Rozkładanie rusztowań: Stanisław Bocheński, Jerzy Matys, Tomasz Wojewódzki, Bogdan Słowiński, Wojciech Tutaj, Mieczysław Kapusta, Marian Kopeć, Dominik Sobota, Grzegorz Kowal, Józef Winiarski, Łukasz Malarczyk, Michał Myca, Michał Pędzik, Mirosław Wiącek, Przemysław Bocheński, Zdzisław Stąpór, Paweł Wołowiec, Ryszard Wołowiec, Mirosław Piłat.
  3. Od poniedziałku rozpoczynamy tynkowania kościoła. Prawdopodobnie tynkowanie kopuły będzie trwało tydzień czasu. Po otynkowaniu kopuły będzie trzeba rozebrać rusztowanie. O tę pracę bardzo proszę Leśniówkę. Dokładny czas podam za tydzień.
  4. Dziś uroczystość Objawienia Pańskiego. Poświęcenie wody i kredy. Na Mszy o godz. 11.00 dzieci z Ogniska Misyjnego przedstawia orszak Trzech Króli.
  5. W najbliższą niedzielę spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców po Mszy św. o godz. 11.00.
  6. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.
  7. Kolęda Górka-Modrzewie:

Poniedziałek (7 stycznia): Kapusta Krystyna i Mieczysław do Wrona Magdalena i Marek;

wtorek (8 stycznia):  Libera Cecylia do Ziętek Małgorzata i Leszek;

środa (9 stycznia): Kowalski Janusz i Agnieszka do Borek Cecylia

czwartek (10 stycznia): Borek Andrzej i Bogumiła do Stokowiec Jerzy i Grażyna;

piątek (11 stycznia): Szyszka Barbara do Karyś Dariusz i anna

sobota (12 stycznia): Żarnowiecki Bogdan i Maria do Pabian Jerzy i Krystyna.

Ministranci będą rozdawać kalendarze od Stowarzyszenia „Posłowice”. Kalendarz jest darmowy. Są w nim zamieszczone zdjęcia z uroczystości parafialnych.