Ogłoszenia Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego (21 kwietnia 2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego (21 kwietnia  2019 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Maria Sałaj, Halina Domagała, Agnieszka Domagała, Krystyna Kosmala, Marzena Wojewódzka, z ofiarą dołączyły cicha Janina, Lutwin Helena, Chudzicka Danuta.
  2. Dziękuję kolejce sprzątającej z tamtego tygodnia za przygotowanie grobu. w prace włączył się Marcin Szewczyk oraz Janusz Socha.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego oraz Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękuję ministrantom za służbę, Markowi Wronie za zorganizowanie straży przy grobie oraz całej asyście strażackiej. Bóg zapłać za posługę czytania i śpiewu, za obecność w czasie wyznaczonym do czuwania przy Grobie Pańskim. Dziękuję mieszkańcom Na Stola za asystę w czasie rezurekcji.
  4. Dziękuję za ofiary złożone w czasie Triduum Paschalnego. W Wielki Piątek na bazylikę Grobu Pańskiego zostało złożone 1000 zł. Bóg zapłać.
  5. Składam serdeczne podziękowania za jajka dla seminarium duchownego, które złożyliście z racji poświęcenia pokarmów.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka na remont i upiększanie kościoła.
  7. Dziękuję za życzenia z racji moich imienin, które były w koncercie życzeń Radia Kielce.
  8.
  9. Prasa katolicka „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.