Ogłoszenia Niedzieli Trójcy Przenajświętszej (16 czerwca 2019 r.)

Ogłoszenia Niedzieli Trójcy Przenajświętszej (16 czerwca 2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Trójcy Przenajświętszej  (16 czerwca  2019 r.)

  1. Sprzątanie kościoła: Sylwia Szewczyk, Małgorzata Wieczorek, Zofia Miśkiewicz, Agnieszka Widlińska. Z ofiarą dołączyła Dudek Teresa.
  2. Zapowiedzi przedślubne: Beata Okon – panna, parafia w Osieku, Paweł Lisowski – kawaler, par.  tutejsza zapowiedź trzecia.
  3. Dzis od godz. 14.00 V Festyn Ziemi Posłowickiej. Zapraszam w imieniu własnym jak również Stowarzyszenia „Posłowice”.
  4. We wtorek spotkanie dziewczynek komunijnych i rocznicowych w związku z przygotowaniem do Bożego Ciała.
  5. Boże Ciało w tym roku na Na Stolu. Proszę o przygotowanie ołtarzy i asysty liturgicznej. I stacja –Anna, Monika, Janusz Sochowie; II stacja – Marianna i Zofia Snochowskie: III stacja – Waldemar i Genowefa Lisowscy; IV stacja – Władysław i Maria Wróblowie. Msza przy krzyżu. Msze św. o godz. 8.00 w kościele i o 10.00 przy ołtarzu polowym na Na Stolu. Cała parafia dekoruje okna na tę uroczystość.
  6. W piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie o 19.00.
  7. Dziękuje wszystkim, którzy modlili się za mnie z racji jubileuszu 25-lecia kapłaństwa. Składam Bóg zapłać tym, którzy złożyli mi życzenia i pomogli przygotować uroczystość. serdecznie za wszystko dziękuję.
  8. Prasa katolicka „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.