Ogłoszenia Niedzieli Chrztu Pańskiego (13 stycznia 2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Chrztu Pańskiego (13 stycznia  2019 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Szczepaniak Renata, Żarnowiecka Barbara, Żarnowiecka Anna, Żarnowiecka Sylwia, Wałdon Bożena, Karyś Anna, Bakalarz Maria, Bakalarz Zofia, Bakalarz Marek, Żarnowiecki Hubert, Żarnowiecki Krzysztof, Żarnowiecki Edward, Bakalarz Marcin, Bakalarz Piotr. Bóg zapłać za posługę i za złożoną ofiarę.
  2. Praca: Sebastian Piłat, Ryszard Wołowiec, Bogdan Sarnecki. Składanie rusztowań Leśniówka: Piotr Łoboda, Mariusz Soja, Bartosz Snochowski, Marcin Papież, Andrzej Karyś, Wiesław Karyś, Krzysztof Błaszczyk, Zbigniew Błaszczyk, Krzysztof Kubicki, Janusz Socha Tadeusz Głogowski, Robert Posłowski, Marian Socha, Jacek Lis, Julian Rojek. Dziękuję Zdzisławowi Stąporowi za użyczenie sprzed tu do załadunku. Dziękuję Mirosławowi Piłatowi za zorganizowanie stempli do tynkowania.
  3. Spotkanie w sprawie pielgrzymki do Ziemi Świętej we wtorek o godz. 18.30. na w kaplicy św. Izydora.
  4. W piątek o godz. 19.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Proszę kolejkę sprzątającą o przygotowanie kościoła. Prace w tym dniu powinny się zakończyć około 14.00-15.00.
  5. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii. Całoroczna prenumerata 270 zł.
  6. Kolęda:

Poniedziałek (14 stycznia): Jarząbek Krzysztof i Zofia do Klimczak Mateusz i Katarzyna

wtorek – kolędy nie ma!!!!

środa (16 stycznia): Słowińska Janina do Cichy Henryk i Janina

czwartek (17 stycznia): Lutwin Henryk i Helena do Wołowiec Ryszard i Danuta;

piątek (18 stycznia): Matys Renata i Jerzy do Domagała Zofia i Dariusz

sobota (19 stycznia): Błaszczyk Wiesław i Grażyna do Papież Stanisław i Bogusława

poniedziałek (21 stycznia): Szewczyk Marcin i Sylwia do Karyś Andrzej i Anna

wtorek (22 stycznia):  Sobieraj  Roman i Zofia do Augustowski Jan i Halina.

Ministranci będą rozdawać kalendarze od Stowarzyszenia „Posłowice”. Kalendarz jest darmowy. Są w nim zamieszczone zdjęcia z uroczystości parafialnych.