Ogłoszenia II Niedzieli Zwykłej (20 stycznia 2019 r.)

Ogłoszenia II Niedzieli Zwykłej (20 stycznia 2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Zwykłej (20 stycznia  2019 r.)

  1. Sprzątanie kościoła: Kowalska Elżbieta, Gryń Teresa, Lutwin Lucyna, Szyszka Barbara, Stokowiec Grażyna, Łysak Bożena, Lutwin Aneta, Lutwin Ewa, z ofiarą dołączyła Stępniewska Kinga. Bóg zapłać za posługę i za złożoną ofiarę.
  2. Praca: Sebastian Piłat, który wykafelkował pomieszczenia w budynku gospodarczym (kotłownia i pomieszczenia socjalne) .
  3. Dobiega końca tynkowanie naszej świątyni. Bardzo proszę by osoby z kolejki sprzątającej przyszły w poniedziałek rano do czyszczenia żyrandoli i kinkietów (3-4 osoby). A w środę zapraszam do gruntownego posprzątania kościoła, rozłożenia wykładziny i poustawiania liturgicznego wystroju kościoła. Pracę rozpoczynamy o 17.00. Zapraszam panów.
  4. Na czwartek zapraszam do pracy przy kościele panów z Na Stola na godz. 17.00. Proszę ze sobą zabrać szlifierki (2 szt.), wkrętarki (3 szt.) i narzędzia do małego majsterkowania. Bardzo bym prosił by przyszło 8 panów zdolnych do wysiłkowej pracy.
  5. Msze św. do końca tygodnia w kaplicy na plebani rano. Od 27 stycznia wracamy do godzin jakie są w ciągu roku.
  6. W piątek o godz. 19.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie w parafii św. Jadwigi.
  7. W niedzielę spotkanie Kręgu Biblijnego po Mszy św. o godz. 16.00.
  8. Stowarzyszenie Posłowice zwraca się z prośbą do mieszkańców o przekazanie 1% z podatku na rzecz naszej organizacji. Środki uzyskane z wpłat 1% stowarzyszenie przeznacza na działalność w lokalnej społeczności między innymi na organizację konkursów oraz pikniku rodzinnego. Numer KRS znajduje się na tytułowej stronie kalendarza parafialnego, który trafił do każdego domu.
  9. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.
  10. Kolęda:

poniedziałek (21 stycznia): Szewczyk Marcin i Sylwia do Karyś Andrzej i Anna

wtorek (22 stycznia):  Sobieraj  Roman i Zofia do Augustowscy Jan i Halina.

 

Ministranci będą rozdawać kalendarze od Stowarzyszenia „Posłowice”. Kalendarz jest darmowy. Są w nim zamieszczone zdjęcia z uroczystości parafialnych.