Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII Niedzieli Zwykłej (18 listopada 2018)

Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII Niedzieli Zwykłej (18 listopada 2018 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Posłowska Ewa, Alina Piłat, Magdalena Gmyrek, Barbara Biernacka, z ofiarą dołączyła Marianna Posłowska. Bóg zapłać za złożoną ofiarę.
  2. Praca: Marcin Szewczyk; Bogdan Słowiński, Andrzej Słowiński.
  3. Po Mszy św. o godz. 8.00 poświęcenie budynku gospodarczego. Została zamontowana druga pompa ciepła. Pozostało jeszcze do zamontowania sterowniki i całość instalacji będzie gotowa. Informacja dla kolejki sprzątającej: ciepła woda w ubikacji.
  4. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania – grupa św. Izydora.
  5. W środę po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania – grupa św. Faustyny.
  6. W piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w parafii św. Jadwigi.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka na rozbudowę i upiększanie kościoła.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszam serdecznie.
  9. Przyszła niedziela kończy rok liturgiczny w Kościele.
  10. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – bł. Salomeę; we wtorek – św. Rafała Kalinowskiego; w środę – Ofiarowanie NMP; w czwartek – św. Cecylię; w sobotę – świętych męczenników Andrzeja i jego towarzyszy.
  11. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.