Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII Niedzieli Zwykłej (13 listopada 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Katarzyna Soja, Agnieszka Błaszczyk, Anita i Dariusz Orkiszowie. Z ofiara dołączyły: Halina Soja, Barbara Błaszczyk, Mirosława Wróbel.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. Dziękuję naszemu parafialnemu chórowi za koncert 11 listopada na Dzień Odzyskania Niepodległości przez Polskę w 1918 roku. Dziękuję Stowarzyszeniu „Posłowice” za dekorację, harcerzom za wartę oraz innym osobom, które znacząco zaangażowały się w to wydarzenie.
  5. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców.
  6. W piątek o godz. 19.00 msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
  7. Apel do młodzieży: gdyby ktoś chciał wziąć udział w Diecezjalnym Dniu Młodzieży to proszę skontaktować się z Olą Zawadzką do 14 listopada.
  8. W pierwszą niedzielę adwentu 27 listopada w naszej parafii będzie gościł ks. bp Marian Florczyk. Obecność ks. bpa związana jest z 5 rocznicą rozbudowy naszej świątyni. Pięć lat temu w ostatnią niedzielę listopada odprawiliśmy pierwszą Mszę św. w rozbudowanym kościele. Z tej okazji serdecznie zapraszam 27 listopada na Mszę św. o godz. 12.00, której będzie przewodniczył ks. bp Marian.
  9. Komunikat ks. bpa Jana Piotrowskiego
  10. Kalendarz Kościoła: czwartek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej; piątek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny; niedziela – Chrystusa Króla Wszechświata.
  11. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.