Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII Niedzieli Zwykłej (14 LISTOPADA 2021 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Małgorzata Ziętek, Anna Ziętek, Anna Posłowska, Teresa Bobrzka, Małgorzata Golmento. Z ofiarą dołączyła Maria Bobrska.
  3. Dziś o godz. 13.30 wyjazd ministrantów i ich rodziców na listopadowy piknik.
  4. W czwartek spotkanie z kandydatami do bierzmowania o godz. 18.00 – grupa św. Faustyny.
  5. W piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie o godz. 19.00.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – koniec roku liturgicznego.
  7. Kalendarz liturgiczny: środa – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej; czwartek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny; piątek – wspomnienie bł. Salomei; sobota – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego; niedziela – uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. W przyszłą niedzielę przypada także Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych.
  8. W przyszła niedzielę zbiórka na pomoc dla migrantów, którzy koczują na polsko-białoruskiej granicy (komunikat ks. biskupa).
  9. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.