Ogłoszenia duszpasterskie XXXII Niedzieli Zwykłej 12 listopada 2023 r.

1. Sprzątanie kościoła: Małgorzata Sarnecka, Agata Domagała, Agnieszka Dymińska, Karolin Wrona, Marek Wrona. Z ofiarą dołączyła Maria Dymińska.
  3. Wczoraj z racji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę odbył się koncert pieśni niepodległościowych i patriotycznych. Pragę podziękować naszemu chórowi, organiście oraz Stowarzyszeniu „Posłowice” za przygotowanie wspomnianego koncertu. Bóg zapłać!
  4. Dziękuję Stowarzyszeniu „Posłowice” za ufundowanie nagród w konkursie „Różaniec siła rodziny”. Bóg zapłać!
  5. Dziś o godz. 12.00 Msza św. dla rodziców z małymi dziećmi
  6. W środę po Mszy św. o godz. 19.00 spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej na plebanii.
  7. W piątek o godz. 19.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
  8. W niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
  9. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna; piątek – wspomnienie św. Elżbiety; sobota – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.
  10. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz Bożego błogosławieństwa.
  11. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.