Ogłoszenia duszpasterskie XXXI Niedzieli Zwykłej. (30 października 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Katarzyna Snochowska, Sylwia Szewczyk Sylwia Socha, Zofia i Sławomir Bentkowscy. Z ofiarą dołączył Stanisław Papież.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. W ostatni dzień października, czyli w poniedziałek (jutro) zapraszam w imieniu Koła Koronkowego na „Różaniec ze Świętymi”. Rozważania i śpiew poprowadzi Koło Koronkowe a modlitwie różańcowej będą przewodniczyć dzieci z Dziecięcej Róży Różańcowej oraz Ognisko Misyjne. W tym dniu Msza św. o godz. 17.00 a „Różaniec ze Świętym” o godz. 19.00.
  5. We wtorek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.00 oraz o 9.00.
  6. 2 listopada Dzień Zaduszny. W tym dniu modlimy się za wszystkich wiernych zmarłych, którzy potrzebują naszej modlitwy. Msze św. o godz. 7.00 oraz o 18.00. Po tej Mszy św. odmówimy różaniec w intencji zmarłych polecanych w jednorazowych wypominkach.
  7. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 oraz o 18.00. Spowiedź od godz. 17.30.
  8. W sobotę Spotkanie Apostolatu Maryjnego po Mszy św. o godz. 7.00.
  9. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  10. Porządek Mszy św. jak w ciągu roku.
  11. Kalendarz liturgiczny: wtorek – uroczystość Wszystkich Świętych (obecność na Mszy św. obowiązkowa); środa – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych; piątek – wspomnienie św. Karola Boromeusza.
  12. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.