Ogłoszenia duszpasterskie XXX Niedzieli Zwykłej  (27 października  2019 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Teresa Gryń Lucyna Lutwin Barbara Szyszka Grażyna Stokowiec.
  2. Podziękowania: G. Głogowskiemu za ofiarowanie materiału ze stali nierdzewnej na barierkę na chór oraz na zadaszenie na plebani. Bóg zapłać.
  3. Zostały już przywiezione ogniwa prądowe i konstrukcja. Prace przy montażu rozpoczną się we wtorek. Wyjaśniłem sprawę rozliczenia z funduszem ochrony środowiska i mam nadzieję, że wkrótce dostaniemy pierwszą transzę.
  4. Dziś po każdej Mszy świętej liczenie wiernych. Panie wychodzą prawą furtką a panowie lewą.
  5. Dziś zbiórka na remont i upiększanie kościoła.
  6. W czwartek Msza św. o godz. 17.00.
  7. W piątek przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 07.00 oraz o 09.00.
  8. W sobotę Dzień Zaduszny. Msze św. o 08.00 0raz o 18.00. Po Mszy św. wieczornej różaniec za zmarłych z wypominkami jednorazowymi.
  9. Od 1 listopada do 8 listopada możemy dla naszych zmarłych uzyskać odpust zupełny. Warunki uzyskania odpustu: sakrament pokuty i Komunia Święta, odmówienie modlitwy „Ojcze nasz” i „Wierzę”, modlitwa w intencji Ojca Świętego. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i przynajmniej w myśli pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące. W pozostałe dni w roku odpust jest cząstkowy.
  10. W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie Róży Różańcowej Dzieci.
  11. Prośba o zdjęcia kościoła w środku przed malowaniem.
  12. Kalendarz liturgiczny:
  13. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.