Ogłoszenia duszpasterskie XXX Niedzieli Zwykłej (23 października 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Patrycja Socha, Justyna Głogowska, Agnieszka Kubicka, Ewa Salwa. Trawę skosił Mirosław Salwa.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. Dziękuję za składkę na spłatę długu. Bóg zapłać.
  5. Wypłaciłem 6500 zł za prace przy kostce oraz 15 tys. Za pracę za dach. Zostało nam 20 tysięcy długu do spłaty.
  6. Dziś liczenie wiernych. Bardzo proszę, by panie wychodziły z kościoła prawą furtką jak się patrzy ze schodów a panowie lewą!
  7. Dziś w naszej parafii gościmy ks. Marcina Borynia wraz z grupa młodzieży. Młodzież wraz z ks. Marcinem przygotowują na poziomie naszej diecezji Światowe Dni Młodzieży. Dlatego też będą zbierali pieniężne datki na ten cel. Bardzo proszę byście ich wsparli.
  8. W przyszła niedzielę różaniec po Mszy św. o godz. 10.00.
  9. Niestety nie będzie w przyszłą sobotę rajdu po naszych okolicach. Przekładamy go na wiosnę przyszłego roku.
  10. Kalendarz liturgiczny: piątek – święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  11. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.