Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedzieli Zwykłej (13 października 2024 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Ewa Piotrowska, Renata Dziubek, Jolanta Przybylska, Monika Karyś. Z ofiarą dołączyli Maria Wróbel, Józef Wieczorek.
  3. Składam serdeczne podziękowanie za złożoną ofiarę na powodzian. Wszystkie pieniądze zostaną przekazane  potrzebującym. Bóg zapłać!
  4. Dziś liczenie wiernych. Bardzo proszę by kobiety wyszły prawą furtka a mężczyźni lewą – patrząc od wyjścia z kościoła.
  5. Dziękuję Wspólnocie Koła Koronkowego za przygotowanie godziny Miłosierdzia z różańcem.
  6. Dziś zakończenie nabożeństw fatimskich. Różaniec o 17.30 a po nim Msza św. z procesją fatimską. Kolejkę proszę o przygotowanie na procesje figurki MBF.
  7. We wtorek po Mszy św. zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa św. Faustyny.
  8. W środę 16 października po Mszy św. zapraszam na spotkanie Radę Parafialną i Ekonomiczną.
  9. W czwartek po Mszy św. zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa św. Izydora.
  10. W piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie o godz. 19.00. Różaniec przed Mszą św. o godz. 18.30.
  11. Można zamawiać wypominki na przyszły rok. Formularz leży przy gazetniku.
  12. Kalendarz Kościoła: wtorek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa; środa – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej; czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego; piątek – święto św. Łukasza Ewangelisty.
  13. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  14. Prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.