Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedzieli Zwykłej  (13 października  2019 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Wanda Żarnowiecka, Bożena Wałdon, Monika Żarnowiecka, Barbara Żarnowiecka. Bóg zapłać za złożoną ofiarę.
  2. W tę niedzielę przypada ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec o 19.30 a po nim Msza święta i procesja fatimska.
  3. Dziękuję nowożeńcom Katarzynie i Bartoszowi Foltynom oraz rodzicom bierzmowanych za przystrojenie kościoła.
  4. bp Andrzej Kaleta dziękuję serdecznie za wspólna modlitwę. I cieszy się, że młodzież której udzielił sakramentu bierzmowania będzie świadczyła o swojej wierze. Ks. bp pozostawił naszej parafii ofiarę pieniężną.
  5. Dziś przypada Dzień Papieski. Dodatkowa ofiara złożona na tacę jest przeznaczona dla Fundacji „Nowego Tysiąclecia” , która wspiera zdolną młodzież.
  6. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Ogniska Misyjnego.
  7. Na czwartek zapraszam mieszkańców Modrzewia. Po Mszy świętej wybiorą radnego do Rady Parafialnej.
  8. W piątek Msza św. o uzdrowienie i uwolnienie. O godz. 18.30 różaniec a o 19.00 Msza św.
  9. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 16.00 spotkanie Kręgu Biblijnego.
  10. Od dziś można zamawiać wypominki. Kartki leża na stoliku. Bardzo proszę by wypisywać imiona w mianowniku oraz napisać godzinę.
  11. Na stoliku leżą modlitewniki. Można sobie zabrać do domu. Autor prosił, by zmówić za niego jeden pacierz.
  12. Kalendarz liturgiczny: we wtorek św. Teresy; w środę św. Jadwigi Śląskiej.
  13. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.