Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedzieli (11 października 2020 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedzieli (11 października 2020 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedzieli (11 października 2020 r.)

 1. Sprzątanie kościoła: Katarzyna Klimczak, Monika Lis, Bogdan Słowiński, Andrzej Słowiński, Edyta Kowalska. Z ofiarą dołączyły Kazimiera Wawrzycka, Marta Kaniewska, Janina Posłowska.
 2. Praca: .
 3. Koszt wykonania podmurówki z położeniem granitowego parapetu 35 tysięcy. Udało mi się spłacić kolejne 20 tysięcy. Po podliczeniu wszystkiego na dzień dzisiejszy nasz dług za wykonane prace to 60 tysięcy.
 4. W we wtorek Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec 19.30, następnie Msza św. i procesja fatimska. Zwracam się do wszystkich czcicieli Matki Bożej Fatimskiej o dar. Pragnę zakupić do kaplicy Matki Bożej Fatimskiej kwietniki i ewentualnie świeczniki. Dlatego we wtorek będzie zbierana ofiara w czasie Mszy św.
 5. W piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Różaniec o 18.30. Msza św. o 19.00
 6. W najbliższą niedzielę różaniec po Mszy św. o godz. 12.00.
 7. W kaplicy Matki Bożej Fatimskiej na stoliku są karki do zamawiania wypominek. Kto pragnie, aby cały Kościół modlił się za zmarłych z rodziny proszę sobie zabrać i następnie złożyć w zakrystii. Wypisać godz. Oraz czy są to wypominki jednorazowe, półroczne czy też roczne.
 8. Kalendarz liturgiczny: we wtorek wspomnienie św. Honorata; w czwartek wspomnienie św. Teresy od Jezusa; w piątek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej; w sobotę św. Ignacego Antiocheńskiego.
 9. Przypominam, że miasto Kielce jest w czerwonej strefie. Obowiązuje bezwzględny nakaz zakrywania ust i nosa. Jeśli ktoś nie może nosić maseczki, proszę nosić przyłbicę. Jeśli ktoś ma zaświadczenie od lekarza o nie możności noszenia maseczki proszę nosić je przy sobie. Apeluję o zakrywanie ust i nosa – nie prowokujmy jak również nie przykładajmy się do tego, że kościół z powodu nie przestrzegania rygorów sanitarnych zostanie zamknięty.
 10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
 11. Prasa katolicka – „Niedziela” do odebrania w zakrystii.