Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedzieli Zwykłej (02 października 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Dziękuję rodzicom bierzmowanych za posprzątanie kościoła i wokół niego. Bóg zapłać.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. Dziękuję serdecznie młodzieży bierzmowanej i ich rodzicom za dar ołtarza: ornat na pierwszy piątek miesiąca, trzy alby oraz pulpit pod mszał. Pewna rodzina ufundowała nowy mszał do sprawowania Mszy św. Bóg zapłać za te dary dla naszej parafii.
  5. Rozpoczął się miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy na różańcu. Różaniec każdego dnia po Mszy św. o godz. 18.00. W niedzielę ruchoma godzina – dziś po godz. 8.00, następnie o 10.00 itd.
  6. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z ministrantami związku z odpustem.
  7. W środę będziemy przeżywać uroczystość odpustową ku czci św. Faustyny. Msze św. o godz. 7.00 oraz suma odpustowa o 18.00. Różaniec o godz. 17.30. Asystę liturgiczną przygotowuje Nastole. Na uroczystą sumę odpustową zapraszam bierzmowanych i ich rodziców. Bierzmowani otrzymają swoje pamiątki bierzmowania.
  8. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. W sobotę spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  10. Na stronie internetowej jest nowy grafik posługujących czytaniem i śpiewem w czasie Mszy św. Proszę o zapoznanie się z nim.
  11. Można już zamawiać wypominki na przyszły rok. Formularz przy gazetniku.
  12. Kalendarz liturgiczny: wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu; środa – wspomnienie św. Faustyny – odpust parafialny; piątek – wspomnienie NMP Różańcowej.
  13. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.