Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli Zwykłej  (29 września  2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli Zwykłej  (29 września  2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli Zwykłej  (29 września  2019 r.)

 1. Sprzątanie kościoła: dziękuję rodzicom kandydatów do bierzmowania za posprzątanie kościoła, a byli: Renata Szczepaniak, Waldemar Szczepaniak, Paweł Posłowski, Bożena Łysak, Karina Woś, Rafał Woś, Sylwia Szewczyk, Agnieszka Widlińska, Dominika Gwóźdź, Jerzy Gwóźdź, Rafał Chałaciński, Aneta Chałacińska, Edyta Więcek, Sławomir Więcek, Adam Dziubek, Mirosław Piłat, Aneta Piłat, Małgorzata Wieczorek, Mariola Sztandera, Aneta Stanek, Dariusz Domagała, Marcin Socha, Małgorzata Sikorska, Urszula Łoboda, Piotr Łoboda, Sylwia Lurzyńska, Mateusz Duda, Małgorzata Duda, Jakub Głogowski, Grzegorz Głogowski, Marzena Wojewódzka, Tomasz Wojewódzki. Kolejkę sprzątającą z Modrzewia zapraszam w piątek 04 października po Mszy świętej wieczornej. 
 2. Zostały zakończone prace związane z ogrzewaniem. Pracują obydwie pompy ciepła. Zostało poprawione nagłośnienie.
 3. Zbiórka na remont i upiększanie kościoła: Bóg zapłać za złożone ofiary. Ze zbiórki wypłaciłem kolejną część długu.
 4. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania – bezpośrednie przygotowanie do przyjęcia sakramentu.
 5. Od wtorku rozpoczyna się miesiąc październik w którym modlimy się na różańcu. Msze św. przez cały październik o godz. 18.00. W tym dniu dzieci pierwszokomunijne otrzymają swój różaniec i poprowadzą modlitwę różańcową. Zachęcam dzieci do udziału w różańcu. Dzieci otrzymają w pierwszym dniu plansze udziału w modlitwie. A ostatniego dnia października nagrodę za udział obecność na różańcu.
 6. W gablocie jest wywieszony grafik modlitwy różańcowej. Można go zabrać z kościoła.
 7. W czwartek po Mszy św. spotkanie z ministrantami.
 8. W piątek Msza św. pierwszy piątek miesiąca. Msza św. o godz. 18.00. Spowiedź z racji pierwszego piątku miesiąca oraz kandydatów do bierzmowania od godz. 17.30. Po Mszy św. spotkanie dziecięcej Róży Różańcowej i Ogniska Misyjnego.
 9. W sobotę przypada nasza uroczystość odpustowa poświęcona św. Faustynie. Msze św. o godz. 8.00 oraz o 17.00. O godzinie 17.00 młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania dzięki posłudze ks. bpa Andrzeja Kalety.
 10. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych. W najbliższą niedzielę będzie także w naszej parafii dzień seminaryjny. Ofiara złożona na tacę w całości jest przeznaczona na seminarium.
 11. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.