Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli Zwykłej (26 września 2021 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Monika Żarnowiecka, Marta Kapusta, Justyna Lewicka, Monika Żarnowiecka. Z ofiarą dołączyły Ewa Głogowska, Danuta Zawadzka, Wanda Żarnowiecka.
  3. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź od 17.30.
  4. W tym dniu rozpoczyna się październik – miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Dzieci pierwszokomunijne otrzymają różańce i poprowadzą modlitwę. Różaniec zawsze po Mszy św. Przez cały miesiąc msze św. w ciągu tygodnia o godz. 18.00. Grafik modlitwy różańcowej można zabrać z gazetnika oraz jest wywieszony w gablocie.
  5. W sobotę po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  6. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  7. Ze względu na to, że na film „Wyszyński” zapisało się tylko pięć osób – wspólnego wyjścia do kina nie będzie.
  8. Przyjmowanie komunii – zgodnie z dekretami kościoła komunię można przyjąć tylko raz dziennie. Gdyby zdarzyło się, że ktoś uczestniczy drugi raz we Mszy św. i ma pragnienie przyjęcia drugi raz komunii proszę uzyskać zgodę księdza, który sprecyzuje intencję w jakiej druga komunia ma być przyjęta.
  9. Kalendarz liturgiczny: wtorek – wspomnienie św. Wacława; środa – świętych Archaniołów Michała, Rafała Gabriela; czwartek – wspomnienie św. Hieronima; piątek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus (odpust na Słowiku); sobota – wspomnienie świętych Aniołów Stróżów.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.