Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli Zwykłej (06 października 2024 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Aneta Piłat, Iwona Posłowska, Paulina Posłowska, Justyna Głogowska, Kazimiera Szewczyk. Z ofiarą dołączyła Anna Lis.
  3. Bóg zapłać Leśniówce za przygotowanie oprawy liturgicznej na odpust św. Faustyny. Dziękuje także chórowi, organiście, ministrantom za aktywny udział w uroczystości. Serdeczne podziękowanie składam radnym za trud i zaangażowanie. Bóg zapłać!
  4. Proszę zabrać poprawiony grafik modlitwy różańcowej. Nastąpiły małe zmiany.
  5. Kandydaci do bierzmowania zostali podzieleni na dwie grupy: grupa św. Izydora oraz św. Faustyny. Kandydatów zapraszam do zakrystii po „Niezbędnik bierzmowanego”, w którym kandydat dokumentuje swoje przygotowanie do bierzmowania. Kandydaci różaniec w grafiku odmawiają według podziału grup.
  6. W piątek po Mszy św. Godzina Miłosierdzia połączona z różańcem, którą poprowadzi Koło Koronkowe.
  7. W sobotę spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  8. W niedzielę o godz. 12.00 Msza św. dla rodzin z małymi dziećmi.
  9. Na godz. 12.00 zapraszam także dzieci, które z tamtego roku katechetycznego oddały swoje książeczki uczestnictwa we Mszy św.
  10. W niedzielę zakończenie nabożeństw fatimskich. Różaniec o 17.30 a po nim Msza św. z procesją fatimską. Kolejkę proszę o przygotowanie na procesje figurki MBF.
  11. 16 października po Mszy św. zapraszam na spotkanie Radę Parafialną i Ekonomiczną.
  12. Kalendarz Kościoła: poniedziałek – wspomnienie NMP Różańcowej; środa – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka.
  13. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  14. Prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.