Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli (27 września 2020 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli (27 września 2020 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli (27 września 2020 r.)

 1. Sprzątanie kościoła: Barbara Winiarska, Łukasz Malarczyk, Ewelina Zawadzka, Magdalena Durlik. Z ofiarą dołączyły Maria Cieśla, Helena Lutwin, Janina Cicha.
 2. Praca: Andrzej Słowiński, Bogdan Słowiński.
 3. Dziś zbiórka na remont świątyni.
 4. Dzieci pierwszokomunijne zapraszam do zakrystii po książeczki przygotowujące do pierwszej komunii świętej oraz po deklarację przystąpienia do przygotowania do komunii.
 5. W miniony wtorek odbył się pogrzeb śp. Jana Perza, taty ks. Adama Perza. Dziękuję tym, którzy na pogrzebie byli. Dziękuję Apostolatowi Maryjnemu za zamówioną Mszę św. w intencji taty ks. Adama. Od naszej parafii zostały zamówione cztery Msze św. Dwie będą sprawowane w parafii Dobrzeszów, a dwie pozostałe w naszej parafii. Od naszej wspólnoty parafialnej i Apostolatu Maryjnego został także ofiarowany wieniec pogrzebowy. Jeśli ktoś ma życzenie dołożyć się do ofiary za Mszę św. oraz do wieńca będzie to mógł zrobić po Mszy św. wrzucając dobrowolną ofiarę do koszyczka. Dziękuję mieszkańcom Leśniówki za złożoną ofiarę związaną z pogrzebem taty ks. Adama. Ks. Adam dziękuje wszystkim za modlitwę, Msze św. oraz wieniec.
 6. Od czwartku rozpoczyna się miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. W tym dniu dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii otrzymają różaniec ora poprowadzą modlitwę różańcową. Zapraszam dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców na ten dzień. Msze w październik o godz. 18.00 a po różaniec.
 7. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 07.00 i 18.00. Spowiedź od 17.30. Różaniec o 17.30. Poprowadzi Ognisko Misyjne.
 8. W sobotę spotkanie Apostolatu Maryjnego.
 9. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych. Przypominam o dostarczeni mi list z aktualnymi osobami należącymi do Róży.
 10. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek wspomnienie św. Wacława; we wtorek święto świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela; w środę wspomnienie św. Hieronima; w czwartek św. Teresy od Dzieciątka Jezus – odpust w parafii Słowik; w piątek wspomnienie Aniołów Stróżów.
 11. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
 12. Prasa katolicka – „Niedziela” do odebrania w zakrystii.