Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedzieli Zwykłej (18 września 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Marta Kaniewska, Wanda Wołowiec, Zofia Kowal, Monika Lis. Z ofiara dołączyły się: Maria Sałaj, Janina Posłowska.
  2. Praca: dziękuję rodzicom kandydatów do bierzmowania za wczorajszą pracę.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z rodzicami i dziećmi, które w tym roku katechetycznym przystąpią do pierwszej komunii świętej.
  5. Dziś o godz. 16.00 zapraszam dzieci z Ogniska Misyjnego, ministrantów oraz dzieci z dziecięcej róży różańcowej na ognisko na plebanię. Sponsorem grilla jest działające w naszej parafii Stowarzyszenie „Posłowice”. Bardzo dziękuję Stowarzyszeniu za ten dar. Na grilla zapraszamy dzieci, które chciałyby należeć do Ogniska Misyjnego lub do różańca.
  6. Dzieci zapraszam do zakrystii po książeczki uczestnictwa we Mszy św.
  7. W środę po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  8. W piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie o godz. 19.00 w parafii św. Jadwigi w Kielcach.
  9. Kalendarz liturgiczny: wtorek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon i towarzyszy; środa – święto św. Mateusza apostoła i Ewangelisty; piątek – wspomnienie św. Ojca Pio.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.