Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedzieli (20 września 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Krystyna Wołowiec, Bożena Basa, Danuta Karyś, Anna Janadała, .
  2. Praca: Andrzej Słowiński, Bogdan Słowiński.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców (rok szkolny 2020/2021).
  4. Spotkanie ministrantów w poniedziałek po Mszy św.
  5. We wtorek pogrzeb śp. Jana Perza, taty ks. Adama Perza o godz. 12.00 w parafii Dobrzeszów.
  6. W piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w parafii św. Jadwigi w Kielcach o godz. 19.00.
  7. W przyszłą niedzielę radni zbiorą comiesięczną zbiórkę na remont świątyni.
  8. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek święto Mateusza Apostoła i Ewangelisty; w środę wspomnienie św. Ojca Pio; w sobotę rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Kielcach.
  9. Komunikat SANEPIDU: „Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kielcach, w związku z interwencjami dot. nieprzestrzegania w trakcie nabożeństw w podległych Parafiach zakazów i nakazów określonych w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 07 sierpnia 2O20 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii przypomina o bezwzględnej konieczności stosowania się do obostrzeń związanych z aktualnie trwającą pandemią CoVlD – 19”.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.