Ogłoszenia duszpasterskie XXIX Niedzieli Zwykłej (17 października 2021 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Grażyna Stokowiec, Kinga Stępniewska, Bożena Łysak, Ewa Lutwin, Anna Łukawska. Z ofiarą dołączyła Żaneta Stokowiec.
  2. Praca: Artur Dróżdż.
  3. Dziś zbiórka na Fundację Nowego Tysiąclecia, która opiekuje się dziećmi i młodzieżą zdolną, fundując naukowe stypendia. Proszę o większą ofiarę na tacę.
  4. W poniedziałek wyjście do kina. Seans o godz. 18.30 w Galerii Korona. Wspólne spotkanie o 18.15. Cena biletu 12 zł. Proszę o zgodne pieniądze na bilet.
  5. W czwartek spotkanie z kandydatami do bierzmowania grupa św. Izydora. Spotkanie na salce św. Izydora po Mszy św.
  6. W sobotę spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi i kandydatami do bierzmowania.
  7. W przyszłą niedzielę radni przejdą za zbiórką na remont i upiększanie kościoła.
  8. W przyszłą niedzielę różaniec po Mszy św. o godz. 08.00.
  9. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – święto św. Łukasza Ewangelisty; środa – wspomnienie św. Jana Kantego; piątek – wspomnienie św. Jana Pawła II.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.