Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedzieli Zwykłej (19 września 2021 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Anna Pabian, Agnieszka Żarnowiecka, Małgorzata Sikorska. Z ofiarą dołączyły Teresa Kocot, Klimczak Krystyna, Pabian Krystyna, Nosek Agnieszka, Żarnowiecka Barbara.
  3. Msza dla dzieci z kazaniem będzie o godzinie 12.00. Zapraszam wszystkie dzieci na tę Mszę św. Na godzinę 10.00 przychodzą kandydaci do bierzmowania.
  4. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w poniedziałek o godz. 19.00. Kandydaci przynoszą zaświadczenie uczestnictwa w lekcjach religii.
  5. Konsekwencje nieuczestniczenia w lekcjach religii są następujące: nie można być świadkiem do chrztu, bierzmowania, ślubu. Proboszcz ma obowiązek zażądania od osoby pragnącej być świadkiem przyniesienia ze szkoły od katechety zaświadczenia, że uczestniczy w lekcjach religii.
  6. W piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w parafii św. Jadwigi w Kielcach o godz. 19.00.
  7. W najbliższym czasie będzie spotkanie z lektorami i kantorami. Termin podam za tydzień.
  8. Zachęcam chłopców z klas IV, którzy są po pierwszej komunii świętej do bycia ministrantem. Potrzeba nam nowych ministrantów, dlatego zwracam się z tą prośbą także do rodziców.
  9. Zapisy na film „Wyszyński” oraz „Fatima”.
  10. Kalendarz liturgiczny: wtorek – święto Mateusza Ewangelisty; czwartek – świętego Ojca Pio.
  11. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.