Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedzieli Zwykłej (17 września 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Monika Żarnowiecka, Agnieszka Żarnowiecka, Anna Żarnowiecka-Pabjan, Anna Pabian. Z ofiarą dołącza Krystyna Pabian.
  3. Dziś przypada kolejna rocznica napadu Związku Sowieckiego na Polskę w 1939 roku. W naszych modlitwach pamiętajmy o obrońcach naszej Ojczyzny.
  4. Rozpoczęły się prace przy układaniu kostki przy budynku gospodarczym. Mam nadzieję, że w tym tygodniu rozpoczną się też prace przy schodach.
  5. Przy bramie wejściowej zostały zainstalowane dwie figury aniołów. Wkrótce przednia część ogrodzenia – słupki ogrodzeniowe otrzymają kamienne nakrywy – kapelusze.
  6. W tym tygodniu jestem także umówiony w sprawie ławek do kościoła.
  7. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – św. Stanisława Kostki; środa – świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon i towarzyszy; czwartek – święto świętego Mateusza.; sobota – św. Ojca Pio.
  8. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz Bożego błogosławieństwa.
  9. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.