Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedzieli (13 września 2020 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedzieli (13 września 2020 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedzieli (13 września 2020 r.)

 1. Sprzątanie kościoła: Renata Matys, Halina Bocheńska, Dariusz Domagała, Przemysław Bocheński – koszenie trawy. Z ofiarą dołączyły Helena Wojewódzka, Beata Woś, Maria Brzoza.
 2. Praca: .
 3. Dziękuję Jerzemu Stokowcowi za kamień, którzy zostanie wykorzystany do budowy muru oporowego.
 4. Wypłaciłem ostatnie 15 tysięcy długu z malowania i posadzki. Koszt robót związanych z zakupem i położeniem kostki wokół kościoła to 60 tysięcy. Kończą się powoli prace przy podmurówce kościoła. Ostateczny koszt będę znał po zakończeniu prac. Na dzień dzisiejszy dług to 60 tysięcy. Comiesięczną składkę będę dzielił na dług za kostkę i podmurówkę. Jeśli wysokość składki się utrzyma to szybko ten dług spłacimy.
 5. Dziś zbiórka na Ziemię Świętą przeniesiona z Wielkiego Piątku.
 6. W piątek o 19.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
 7. W piątek przypada święto św. Stanisława Kostki = patrona dzieci i młodzieży. Zapraszam na Mszę św. intencji dzieci i młodzieży naszej parafii.
 8. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców (2020/2021).
 9. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego; we wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; w środę wspomnienie św. Męczenników Korneliusza i Cypriana; w piątek święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży.
 10. Komunikat SANEPIDU: „Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kielcach, w związku z interwencjami dot. nieprzestrzegania w trakcie nabożeństw w podległych Parafiach zakazów i nakazów określonych w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 07 sierpnia 2O20 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii przypomina o bezwzględnej konieczności stosowania się do obostrzeń związanych z aktualnie trwającą pandemią CoVlD – 19”.
 11. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
 12. Prasa katolicka – „Niedziela” do odebrania w zakrystii.