Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedzieli Zwykłej (10 września 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Barbara Broniś, Krystyna Białek, Małgorzata Białek, Joanna i Tomasz Maliccy. Z ofiarą dołącza Zofia Snochowska.
  3. Dziękuję Wspólnocie Koła Koronkowego za poprowadzenie modlitwy na Godzinie Miłosierdzia.
  4. Zostały zamontowane witraże w dużych oknach. Jeszcze raz dziękuję ofiarodawcom za ten dar dla naszej parafii.
  5. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci przygotowujących się w tym roku do pierwszej komunii św. i ich rodziców. Zapraszam dzieci z przedszkola oraz z klas I-III po książeczki uczestnictwa we Mszy św.
  6. W środę Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec o godz. 19.30, a o 20.00 Msza św. z procesją fatimską.
  7. W piątek o godz. 19.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
  8. Kalendarz liturgiczny: środa – wspomnienie św. Jana Chryzostoma; czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego; piątek – wspomnienie NMP Bolesnej; sobota – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza i Cypriana.
  9. W niedzielę przypada kolejna rocznica napadu Związku Sowieckiego na Polskę w 1939 roku. W naszych modlitwach pamiętajmy o obrońcach naszej Ojczyzny.
  10. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz Bożego błogosławieństwa.
  11. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.