Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedzieli (06 września 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Barbara Bentkowska, Marzena Wiącek, Katarzyna Stąpór, Anna Głowacka, Zdzisław Stąpór.
  2. Praca: .
  3. Zostały wykonane prace pod mur oporowy do poszerzenia bramy. Zostanie jeszcze wykonany fundament. Reszta prac w przyszłym roku. Prace na plebani.
  4. Składka na remont kościoła: Leśniówka – 2200 zł; Na Stole – 2500 zł; Górka – 5100 zł; Modrzewie – 3500 zł.
  5. We wtorek poświęcenie ziarna siewnego.
  6. W najbliższą niedzielę zbiórka na Stolicę Apostolską. Zbiórka przesunięta z 29 czerwca z uroczystości św. Piotra i Pawła.
  7. Nabożeństwo Fatimskie – różaniec o 19.30, Msza św. o 20.00.
  8. Kalendarz liturgiczny: we wtorek święto narodzenia NMP.
  9. Komunikat SANEPIDU: „Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kielcach, w związku z interwencjami dot. nieprzestrzegania w trakcie nabożeństw w podległych Parafiach zakazów i nakazów określonych w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 07 sierpnia 2O20 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii przypomina o bezwzględnej konieczności stosowania się do obostrzeń związanych z aktualnie trwającą pandemią CoVlD – 19”.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.