Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedzieli Zwykłej (03 września 2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedzieli Zwykłej  (03 września 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Genowefa Lisowska, Anna Bal, Joanna Cieślak, Monika Tarłowska. Z ofiarą dołączyły Krystyna Grzanka, Halina Chałacińska, Marianna Szymkiewicz, Eleonora Karyś.
  2. Praca: Andrzej Słowiński, Bogdan Słowiński, Michał Pędzik.
  3. Dziękuję za ofiarę na prace przy kościele: Modrzewie – 1950 zł.
  4. Wyjazd na nocne czuwanie na Jasną Górę o godz. 17.30 z parkingu parafialnego. Są jeszcze wolne miejsca.
  5. Ze względu na nocne czuwanie na Jasnej Górze w poniedziałek wyjątkowo Msza św. o godz. 7.00 rano, a we wtorek o godz. 18.00.
  6. W piątek przypada Godzina Miłosierdzia. Msza św. o godz. 18.00 i bezpośrednio po Mszy św. o modlitewne spotkanie z Jezusem w Najświętszym Sakramencie. Godzinę Miłosierdzia przygotowuje wspólnota Koła Koronkowego. Zachęcam do tego modlitewnego spotkania
  7. W niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci przygotowujących się w tym roku do pierwszej komunii św. i ich rodziców. W przyszłą niedzielę także o godz. 12.00 Msza św. dla rodziców z małymi dziećmi.
  8. W tym tygodniu zostaną zamontowane witraże w dużych oknach. Także w tym tygodniu powinny się rozpocząć prace przy układaniu kostki na przejeździe przy budynku gospodarczym.
  9. Kalendarz liturgiczny: piątek – święto narodzenia NMP.
  10. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz Bożego błogosławieństwa.
  11. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.