Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedzieli Zwykłej  (01 września  2019 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Chałacińska Halina, Stanek Aneta, Cieślak Joanna, Tarłowska Monika, Borcuch Małgorzata, z ofiarą dołączyły Grzanka Krystyna, Szymkiewicz Marianna. Koszenie trawy: Chałacińki Leszek, Cieślak Marek
  2. Dziś o godzinie 14.00 będą biły dzwony. Zgodnie z zarządzeniem księdza biskupa łączymy się w ten sposób z obchodami 80 rocznicy wybuch II wojny światowej, które odbywają się w Warszawie.
  3. Zbiórka na remont i upiększanie kościoła: Bóg zapłac za złożone ofiary.
  4. Zapowiedzi przedślubne: Foltyn Bartosz, kawaler – parafia Radomice; Katarzyna Łysak – panna, parafia tutejsza – zapowiedź pierwsza.
  5. W poniedziałek rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszam dzieci, młodzież i nauczycieli na Mszę św. Będziemy się modlili o błogosławieństwo Boże na nadchodzący rok katechetyczny i szkolny. Zostaną także poświęcone plecaki i przybory szkolne.
  6. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania: grupa św. Izydora – poniedziałek po Mszy św.; św. Faustyny – wyjątkowo w czwartek o 18.30.
  7. Z środy na czwartek nocne czuwanie na Jasnej Górze (4/5 września). Wyjazd w środę o godz. 17.00 z parkingu parafialnego. Zapisy w zakrystii.
  8. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 oraz o 18.00. Spowiedź od godz. 17.30.
  9. W sobotę spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  10. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  11. Zapraszamy chłopców ze szkoły podstawowej do służby Bożej – ministrant. Kandydatami na ministrantów mogą być już uczniowie pierwszej klasy.
  12. Kalendarz liturgiczny: w środę wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego.
  13. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.