Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedzieli Zwykłej  (01 września  2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedzieli Zwykłej  (01 września  2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedzieli Zwykłej  (01 września  2019 r.)

 1. Sprzątanie kościoła: Chałacińska Halina, Stanek Aneta, Cieślak Joanna, Tarłowska Monika, Borcuch Małgorzata, z ofiarą dołączyły Grzanka Krystyna, Szymkiewicz Marianna. Koszenie trawy: Chałacińki Leszek, Cieślak Marek
 2. Dziś o godzinie 14.00 będą biły dzwony. Zgodnie z zarządzeniem księdza biskupa łączymy się w ten sposób z obchodami 80 rocznicy wybuch II wojny światowej, które odbywają się w Warszawie.
 3. Zbiórka na remont i upiększanie kościoła: Bóg zapłac za złożone ofiary.
 4. Zapowiedzi przedślubne: Foltyn Bartosz, kawaler – parafia Radomice; Katarzyna Łysak – panna, parafia tutejsza – zapowiedź pierwsza.
 5. W poniedziałek rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszam dzieci, młodzież i nauczycieli na Mszę św. Będziemy się modlili o błogosławieństwo Boże na nadchodzący rok katechetyczny i szkolny. Zostaną także poświęcone plecaki i przybory szkolne.
 6. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania: grupa św. Izydora – poniedziałek po Mszy św.; św. Faustyny – wyjątkowo w czwartek o 18.30.
 7. Z środy na czwartek nocne czuwanie na Jasnej Górze (4/5 września). Wyjazd w środę o godz. 17.00 z parkingu parafialnego. Zapisy w zakrystii.
 8. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 oraz o 18.00. Spowiedź od godz. 17.30.
 9. W sobotę spotkanie Apostolatu Maryjnego.
 10. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
 11. Zapraszamy chłopców ze szkoły podstawowej do służby Bożej – ministrant. Kandydatami na ministrantów mogą być już uczniowie pierwszej klasy.
 12. Kalendarz liturgiczny: w środę wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego.
 13. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.