Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedzieli (30 sierpnia 2020 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedzieli (30 sierpnia 2020 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedzieli (30 sierpnia 2020 r.)

 1. Sprzątanie kościoła: Dziękuję rodzicom dzieci rocznicowych za sprzątanie świątyni. Jednocześnie dziękuję tym osobom, które rok temu w ramach „Stokrotki pierwszokomunijnej” podjęły modlitwę w mojej intencji. Bóg zapłać.
 2. Praca: Michał Durlik.
 3. Dziękuję Bogdanowi Żarnowieckiemu i Hubertowi Żarnowieckiemu za ziemię wokół kościoła.
 4. Dotacja na panele fotowoltaiczne i termomodernizacje na plebani.
 5. W poniedziałek z racji rozpoczynającego się roku szkolnego Msza św. w intencji dzieci i młodzieży oraz katechetów i nauczycieli. Błogosławieństwo tornistrów, plecaków i przyborów szkolnych.
 6. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od godz. 17.30.
 7. Spotkanie Róży Dziecięcej w piątek po Mszy św.
 8. W sobotę spotkanie Apostolatu Maryjnego.
 9. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
 10. Kalendarz liturgiczny: we wtorek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego papieża.
 11. Komunikat SANEPIDU: „Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kielcach, w związku z interwencjami dot. nieprzestrzegania w trakcie nabożeństw w podległych Parafiach zakazów i nakazów określonych w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 07 sierpnia 2O20 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii przypomina o bezwzględnej konieczności stosowania się do obostrzeń związanych z aktualnie trwającą pandemią CoVlD – 19”.
 12. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
 13. Prasa katolicka – „Niedziela” do odebrania w zakrystii.