Ogłoszenia duszpasterskie XXI Niedzieli Zwykłej (27 sierpnia 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Dróżdż Anna i Artur, Podsiadło Małgorzata, Święcicka Małgorzata, Kubicka Izabela. Z ofiarą dołączyły Wójcik Krystyna, Gwóźdź Halina.
  3. Dziękuję za ofiarę na prace przy kościele. Bóg zapłać. Dziś radni z Modrzewia przejdą za składką od Marioli i Sławomira Śrębowatych w stronę kościoła.
  4. W czwartek Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego o godz. 18.00. na Mszy św. poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.
  5. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30. W tym dniu przypada całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W tym dniu przypada także kolejna rocznica napadu Niemiec Hitlerowskich na Polskę. W naszych modlitwach pamiętajmy o poległych obrońcach naszej Ojczyzny.
  7. W sobotę spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  8. W niedzielę po Mszy św. spotkanie Róż Różańcowych.
  9. Msza św. za parafian w przyszłym roku w ciągu tygodnia.
  10. Kontrol z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w sprawie nasadzenia drzew po wycince. Przebiegła pozytywnie.
  11. Ponawiam prośbę o zapisywanie się na czuwanie modlitewne na Jasnej Górze z 4/5 września.
  12. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie św. Augustyna; wtorek – męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  13. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz Bożego błogosławieństwa.
  14. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.