Ogłoszenia duszpasterskie XXI Niedzieli Zwykłej  (25 sierpnia  2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XXI Niedzieli Zwykłej  (25 sierpnia  2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XXI Niedzieli Zwykłej  (25 sierpnia  2019 r.)

  1. Sprzątanie kościoła: Kundera Agata, Gwóźdź Dominika, Dróżdż Anna i Artur, Podsiadło Małgorzata, Kubicka Izabela, z ofiarą dołączyły: Gwóźdź Halina, Wójcik Krystyna, Święcicka Bogumiła. Jubilatom Jolancie i Pawłowi Łysakom dziękuję za kosz róż, który stoi w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej.
  2. Praca: Wołowiec Ryszard, Sarnecki Bogdan – odgromienie. Trwają nadal prace przy zmianie pokrycia kościoła.
  3. Dziś zbiórka na remont i upiększanie kościoła.
  4. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania: grupa św. Izydora – środa po Mszy św.; św. Faustyny – piątek po Mszy św.
  5. W niedzielę 1 września przypadają nasze parafialne dożynki. Kosz dożynkowy przygotowuje Modrzewie. Na uroczystość dożynkową przygotowujemy kosz dożynkowy. Proszę radnych o zorganizowanie uroczystości. Procesja dożynkowa zacznie się od głównej bramy.
  6. Kalendarz liturgiczny: uroczystość NMP Częstochowskiej w poniedziałek.
  7. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.