Ogłoszenia duszpasterskie XXI Niedzieli Zwykłej (22 sierpnia 2021 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Anna Dróżdż, Małgorzata Podsiadło, Bogusława Święcicka, Artur Dróżdż, Sylwester Kundera. Z ofiarą dołączyły Halina Gwóźdź, Krystyna Wójcik.
  2. Przed głównym ołtarzem proszę nie ustawiać wysokich wazonów, by nie zastawiać płaskorzeźby. Proszę by wśród kwiatów nie było lilii, bo jestem na nie uczulony.
  3. Praca: Artur Dróżdż.
  4. Dziękuję za ofiarę złożoną z racji poświęcenia pojazdów. Całość ofiary 542 zł została przekazana dla polskich misjonarzy.
  5. W najbliższą środę po Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej.
  6. W przyszłą niedzielę radni przejdą za zbiórką na remont kościoła.
  7. W najbliższym tygodniu powinny rozpocząć się prace przy układaniu kostki przy bocznej bramie. Zakończyły się prace przy schodach. W najbliższym czasie podam koszt wykonania prac.
  8. Wkrótce rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny. Nadal trwa pandemia. Powoli jednak będziemy wracać do normalności w pracy duszpasterskiej. Dzieci od września będą zbierały naklejki uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.
  9. Kalendarz liturgiczny: wtorek – święto św. Bartłomieja – apostoła; czwartek – uroczystość NMP Częstochowskiej; piątek – wspomnienie św. Moniki; sobota – wspomnienie św. Augustyna.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.