Ogłoszenia duszpasterskie XX Niedzieli Zwykłej (20 sierpnia 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Monika Socha, Małgorzata Rożkiewicz, Agata Kundera, Janusz Socha. Z ofiarą dołączyły Marianna Socha, Anna Socha.
  3. Dziękuję za ofiarę na pomoc dla mieszkańców Słowenii. Złożyliśmy 1230 zł. Bóg zapłać.
  4. Dziś radni przejdą za zbiórką na prace przy kościele.
  5. Do pracowni witraży zostały zabrane dwa duże okna ze starej części kościoła oraz z nowej do lekkiej poprawki. Początkiem września powinny wrócić do kościoła.
  6. Ponawiam prośbę o zapisywanie się na czuwanie modlitewne na Jasnej Górze z 4/5 września.
  7. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X papieża; wtorek – wspomnienie NMP Królowej; czwartek –święto Apostoła Bartłomieja; sobota – uroczystość NMP Częstochowskiej.
  8. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz Bożego błogosławieństwa.
  9. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.