Ogłoszenia duszpasterskie XX Niedzieli Zwykłej (14 sierpnia 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Barbara Bętkowska, Edyta Malczewska, Ilona Malczewska, Anna Głowacka.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Klaudia Woś – panna i Mateusz Woś – kawaler zapowiedź trzecia.
  4. We wtorek 9 sierpnia miała w naszej wspólnocie nocować pielgrzymka lubelska. Niestety ze względu na małą ilość pielgrzymów noclegu nie było. I przykro mi to powiedzieć, bo wiem, że przygotowaliście się na ich przyjęcie, ale zawinili organizatorzy. Od kierownictwa pielgrzymki nie dostałem żadnej informacji, że nie będą nocować ze względu na małą ilość pielgrzymów. Wiem, że nocowała na Leśniówce jedna grupa.
  5. W poniedziałek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie wianków z ziół i zbóż.
  6. Zapraszam rodziców kandydatów do bierzmowania do pracy (pierwsze spotkanie) w dniu 20 sierpnia na godz. 9.00. proszę przynieść ze sobą grabie, łopaty, taczki. Te narzędzia na pewno będą potrzebne do pracy.
  7. W przyszła niedzielę radni przejdą za zbiórka na spłatę długów za wykonane już prace.
  8. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – uroczystość Wniebowzięcia NMP; środa – wspomnienie św. Jacka; sobota – wspomnienie św. Bernarda.
  9. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.