Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedzieli Zwykłej (31 lipca 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Jolanta Pędzik, Małgorzata Janaszek, Sabina Janaszek, Barbara Stefańska. Z ofiarą dołączyły Danuta Żuchowska, Genowefa Jamróz.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Klaudia Woś – panna i Mateusz Woś – kawaler zapowiedź pierwsza.
  4. Dziękuję za ofiary złożone z racji poświęcenia pojazdów we wspomnienie św. Krzysztofa. Ofiara – 850 zł. Bóg zapłać.
  5. Wypłaciłem 5 tysięcy złotych za prace związane z położeniem kostki przy kościele i na wjeździe na plebanie. Zostało za kostkę do spłaty jeszcze 11 tysięcy.
  6. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze o 7.00 i 18.00. Spowiedź od godz. 17.30. W tym dniu całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W sobotę po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  8. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  9. Można już zamawiać Msze św. na przyszły rok.
  10. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego; czwartek – wspomnienie św. Jana Vianneya; sobota– święto Przemienienia Pańskiego.
  11. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.