Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedzieli Zwykłej (06 sierpnia 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Katarzyna Piotrowska, Renata Dziubek, Jolanta Przybylska, Monika Karyś. Z ofiarą dołączyli Marianna Wróbel, Józef Wieczorek.
  3. Dzis przypada święto Przemienienia Pańskiego.
  4. W najbliższą środę 9 sierpnia będziemy gościć pielgrzymów Lubelskiej Pieszej Pielgrzymki. Proszę byście ich przyjęli gościnnie i serdecznie. Jeśli pielgrzymi będą potrzebowali posiłku, umycia się czy też noclegu to proszę być życzliwym.
  5. W niedzielę Nabożeństwo Fatimskie. O 19.30 różaniec, następnie Msza św. z procesja fatimską.
  6. W tym tygodniu wyjątkowo Msze św. o godz. 18.00 – wszystkie popołudniu.
  7. Kalendarz liturgiczny: wtorek – wspomnienie św. Dominika; środa – święto św. Teresy Benedyktynki od Krzyża; czwartek – święto św. Wawrzyńca; piątek – wspomnienie św. Klary.
  8. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz Bożego błogosławieństwa.
  9. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.