Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedzieli Zwykłej  (04 sierpnia  2019 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Piotrowska Ewa, Dziubek Renata, Pawełkiewicz Jolanta, Karyś Monika, z ofiarą dołączyły Wróbel Marianna i Wieczorek Halina.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont kościoła w miesiącu lipcu.
  3. Trwają nadal prace przy dachu. W całości już zostało pokryte prezbiterium. Przy podejściu dla niepełnosprawnych i starszych zostały przy ścianie założone rynienki odwadniające.
  4. Z informacji uzyskanych z WFOŚiGW naszej parafii została przyznana dotacja na termomodernizację starej części kościoła. Obejmuje ona: okna, panele fotowoltaiczne do produkcji prądu, pompy ciepła, ocieplenie stropów na starej części kościoła i ogrzewanie (posadzka do ściągnięcia). Bóg zapłać za modlitwę o którą prosiłem. Gdy podpisze końcową umowę i dostaniemy środki finansowe rozpoczną się prace przy ogrzewaniu.
  5. Od 5 sierpnia do 13 sierpnia będzie pielgrzymka na Jasną Górę. Z dniem 6 sierpnia w naszej świątyni będzie o 21.00 Apel Pielgrzymkowy. W ten sposób będzie duchowo uczestniczyć w pielgrzymce. Osoby, które pragną uczestniczyć duchowo proszone są o zapisywanie się w zakrystii do Grupy Duchowej Pielgrzymki.
  6. W dniach 9-10 sierpnia będziemy gościli pielgrzymów z Lubelskiej Pieszej Pielgrzymki. Pielgrzymi przybędą około 18.00 do naszej parafii. Wcześniej grupa kwatermistrzowska będzie chodziła po domach i prosić o nocleg. Przyjmijmy pielgrzymów z gościnnością.

Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.