Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedzieli Zwykłej (01 sierpnia 2021 r.)

1. Sprzątanie kościoła Halina Augustowska, Anita Orkisz, Dariusz Orkisz, Paulina Posłowska, Zofia Błaszczyk, Barbara Błaszczyk, Magdalena Błaszczyk. Z ofiara dołączyły Daniela Piłat, Anna Kasperek.
  2. Praca: Artur Dróżdż; Andrzej Słowiński, Bogdan Słowiński.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Maria Ołubiec – panna oraz Paweł Karyś – kawaler zapowiedź pierwsza.
  4. Dziś rocznica Powstania Warszawskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o obrońcach Ojczyzny.
  5. W naszej świątyni są nowe stacje drogi krzyżowej. Fundatorami są Kamila i Mariusz Miodkowie. Bóg zapłać za ten dar. Poświęcenie drogi krzyżowej będzie 05 września br. o godz. 12.00. Poświęcenia dokona ks. dr Jerzy Marcinkowski – proboszcz par. Chrystusa Króla, wicedziekan naszego dekanatu.
  6. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 17.30.
  7. W sobotę po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  8. W dniach 9 na 10 sierpnia w naszej parafii będą nocowali pielgrzymi lubelskiej pielgrzymki. Otoczmy ich naszą życzliwością i dobrem.
  9. Kalendarz liturgiczny: środa – wspomnienie św. Jana Vianneya; piątek– Święto Przemienienia Pańskiego.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.