Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedzieli (02 sierpnia 2020 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedzieli (02 sierpnia 2020 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedzieli (02 sierpnia 2020 r.)

 1. Sprzątanie kościoła: Sarnecki Bogdan, Zawadzka Edyta, Dymińska Agnieszka, Libera Cecylia, Wrona Paulina, z ofiarą dołączyły Kumor Helena, Dymińska Maria. Koszenie trawy: Marek Wrona, Grzegorz Dymiński.
 2. Praca: Paweł Posłowski, Ryszard Wołowiec, Bogdan Sarnecki.
 3. Zapowiedzi przedślubne: Małgorzata Lisowska i Tomasz Horowski – zapowiedź druga.
 4. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 07.00 i 18.00. spowiedź od godz. 17.30.
 5. Od 5 sierpnia rozpoczyna się XXXIX Piesza Kielecka Pielgrzymka na Jasną Górę. Ze względu na panującą sytuację i prośbę księdza biskupa można się zapisać do duchowej grupy. Nie będzie jednak spotkań o 21.00, ale duchowi pielgrzymi w miarę możliwości od 06-13 sierpnia spotykają się na Mszy św. i na zakończenie odmówimy 10 różańca w intencji pielgrzymów.
 6. Informacja o Lubelskiej Pieszej Pielgrzymce – w gromadzą się na tym roku nie ma noclegu. Pielgrzymi po dojściu do miejsca do celowego wracają do domów. Proszą o modlitwę.
 7. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do sanktuariów Ziemi Kłodzkiej: Bardzo, Wambierzyce, Krzeszów, Henryków. Pielgrzymka czterodniowa, w drugim tygodni września. Koszt 650 zł. Zostaną zachowane wszystkie wymogi sanitarne związane z epidemią. Zapisy w zakrystii.
 8. Kalendarz liturgiczny: we wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, w czwartek święto Przemienienia Pańskiego, w sobotę wspomnienie św. Dominika.
 9. proboszcz przebywa na urlopie.
 10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
 11. Prasa katolicka – „Niedziela” do odebrania w zakrystii.